Doğru Cevap eğitim yatırımcılarıyla büyüyecek

0

Doğru Cevap eğitim yatırımcılarıyla büyüyecek. Doğru Cevap Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Akarsu eğitim sektöründe son yıllarda yaşanan büyüme ve artan rekabetin özel okullarda yaşanan değişimin hızını da etkilediğini söyledi.

Akarsu, küreselleşen dünyada bireysel işletmelerin yerini markaların almaya başladığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Eğitim sektöründe de güçlü ve lider markalarla birlikte hareket etmek okullar için bir güç kaynağı oluşturuyor. Bizim de büyüme politikamızı oluşturan şubeleşme sistemi bu anlamda önemli bir kolaylık sağlıyor. Biz Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak planlama ve fizibilite çalışmaları, reklam ve tanıtım çalışmaları ile paydaşlarımızın her zaman yanında yer alarak bir eğitim çatısı kuruyoruz. Ayrıca verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle sürecin her aşamasında paydaşlarımızın yanında yer alıyor, her şubeyi merkez olarak kabul ediyoruz. Bu anlayış bizi diğer frachising uygulamalarından ayıran en önemli argüman.”

DOĞRU CEVAP EĞİTİM YATIRIMCILARIYLA BÜYÜYECEK

Özel okul alanında yatırım yapmayı planlayan yatırımcılarla Türkiye’nin dört bir yanına uzanan bir eğitim ağı yaratmayı hedeflediklerini anlatan Akarsu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizimle aynı hassasiyetini paylaşan ve eğitim anlayışımızı devam ettirecek yol arkadaşlarıyla devam etmek en büyük temennimiz. Çünkü bizim temel inancımız, eğitimde yapılan her çalışmanın sürdürülebilir olması koşuluyla başarıya ulaşacağıdır. Bu sebeple yaptığımız tüm planlama ve uygulamalar, sürdürülebilirlik temellidir. Franchising sistemini, sürdürülebilir başarıda önemli bir araç olarak görüyoruz. Bu anlamda hedefimize ulaşmak için paydaşlarımızla birlikte adımlar atmaya ve yatırım hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”

Paylaş

Yorumlar kapatıldı