Okullar açılmadan son kamp deneyimi

0

Okullar açılmadan çocuklarınızı son bir kez daha kampa göndermeye ne dersiniz? Türkiye’nin ilk  çocuk şehirlerinden KidzMondo’nun Hilton İstanbul Bosphorus işbirliğiyle “Tatil Kampı” başlattı. Çocuklar kampta hem eğlenecek hem doğayla bütünleşecek.

6-12 yaş arasındaki çocukların katılacağı KidzMondo Tatil Kampı, Harbiye’deki Hilton İstanbul Bosphorus  bünyesinde yapılacak. 8 Ağustos’ta başlayan KidzMondo Tatil Kampı’na isteyenler haftalık olarak ya da 5 haftalık katılıyor.

KidzMondo Tatil Kampı’nda çocuklar, güne açık havada spor yaparak başlayacak, ardından açık alanda oyunlar oynayacak, botanik atölyesinde fidan ekimi, doğa keşfi ve ağaç tanıma gibi etkinliklere katılacak, aynı zamanda sanat ve dans atölyelerinde buluşacak. Uçurtma yapımı, resim, takı yapımı ve maske boyama gibi  farklı sanat etkinliklerine katılacak.  

KENDİ AĞAÇLARI OLACAK

Çocukların botanik atölyesinde diktikleri ağaçlar kendi adlarına etiketlenecek. Kampa katılan her çocuğun kendi ağacı olacak ve onlar büyüdükçe meyve ağaçları da büyüyecek. Kamp hafta içi Hilton İstanbul Bosphorus’ta hafta sonu bir gün de KidzMondo şehrinde meslekleri deneyimleyebilecek.

 

Paylaş

Yorumlar kapatıldı