TSOL’un güz dönemi programı başlıyor

0

TSOL güz dönemi programı için kayıtlar başladı. TSOL, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin hayata geçirdiği The Scholl of Life İstanbul’un (TSOL) kısaltması. TSOL güz dönemi programı ise 20 Eylül’de başlayacak.  Katılımcılarını akıllı ve iyi yaşama alternatifleri keşfetmeye davet eden TSOL, 2014 yılında kuruldu. TSOL’un güz dönemi  programında,  bugüne kadar büyük ilgi gören derslerin yanı sıra, yeni atölye çalışmaları ve söyleşiler de yer alacak.

TSOL  Direktörü  Elvan Omay,   İstanbul’da üçüncü yılına giren merkezin felsefe, psikoloji, nöro-bilim, ekonomi, edebiyat, tarih ve sanattan beslenerek, yaşamı daha iyi anlamaya ve anlamlandırmaya yardımcı olduğunu anlattı. Yaşam okuluna gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirten Omay,  programlarıyla bugüne kadar 3 bin insanın hayatına dokunduklarını söyledi.

TSOL’UN GÜZ DÖNEMİ PROGRAMI

Aralık ayına kadar devam edecek TSOL’un güz dönemi programında aralarında da ‘’Alper Hasanoğlu ile Ruhu Esnetmek: Resilience, Şeyda Taluk ile Liderin Yolculuğu: Hikayeni Yaratmak, Zeynep Evgin ile Nasıl İyi Karar Veririz, Itır Erhart ile Nasıl Özgüvenli Olunur, Kerim Urallı ile Sakin Kalmayı Nasıl Başarırız, Pelin Batu ile Tek Başınalığın Keyfi Nasıl Çıkar, Alper Hasanoğlu ile Aşkın Halleri’’ derslerinin yer aldığı  programlar, yeniden katılımcılarla buluşacak.

Ayrıca  TSOL’un yeni  güz dönemi etkinliklerinde  ‘’ Güzdüz Vassaf ile Sohbet: Ne Yapabilirim?, Alper Hasanoğlu ile Bibliyoterapi, Işıl Eğrikavuk ile Yoğun Bakım Ünitesi: Serum Yerine Sanat, Erdem Aksakal ile İş ve Özel Yaşam Dengesini Nasıl Kurarız, Sami Bugay ile Liderlikte Kendi Yolunu Bulmak, Defne Eraslan ile İlişkiden Sonra Hayat Nasıl Devam Eder, Ayşe Birsel ile Sevdiğin Yaşamı Tasarla, Ebru Nihan Celkan ile Yazarak İyi Olmak, Ayşem Burhanoğlu ile İş’te Etkili İletişim Kurmak’’ dersleri de ilk kez katılımcılarını ağırlayacak.

TSOL güz dönemi dersleri,  İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul’un yanı sıra,  Joint Idea Kanyon ve şehrin farklı mekanlarında düzenlenecek.

 

 

 

Paylaş

Yorumlar kapatıldı