Chef’s Table geleceğin şeflerini yetiştiriyor

0

Chef’s Table geleceğin şeflerini yetiştiriyor. Türkiye’nin WACS (Dünya Şefler Birliği) Sertifikası veren tek okulu Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin 4 ay süren yeni dönem profesyonel eğitimleri şubat ayında başlıyor. Bugüne kadar Türkiye’yi 20’yi aşkın ülkede temsil eden Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan akademi, U düzen uygulamalı mutfak sisteminde verdiği eğitimin yanı sıra teori ve pratiği eş zamanlı öğreten bir eğitim modeli uyguluyor. Chef’s Table Mutfak Akademisi gelecekte kendilerini yaratıcı şefler olarak görmek isteyenler için butik eğitim veriyor. 

Chef’s Table, öğrencilerine Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sertifikası ile WACS Uluslararası Mesleki Yeterlilik Sertifikası – “WACS Professional Cook- Commis Chef Certificate” veriyor.

PROFESYONEL AŞÇILIK EĞİTİMİ VERİLİYOR
Chef’s Table Mutfak Akademi aşçılığı mesleğe dönüştürmek ve inovatif yaklaşımlar ile kendini geliştirip, uluslararası standartta mesleğe ve sertifikaya sahip olmak isteyenler için adres oluyor. Akademi butik eğitim veriyor. Teknikten tarife giden bir eğitim şekli benimsenen akademide her konu detayları ile kullanılacak ürünlerin nereden geldiği bilgisine kadar inilerek işleniyor. Örneğin etin ilk önce genel özellikleri ve hayvanın hangi bölümünden, hangi özelliklere sahip ve hangi teknikler ile örtüşebilecek yapılar olduğu öğretiliyor. Bunun başlangıcı olarak da öğrenciler ile öncelikle büyük kasaphanelere girilip, hayvanın bölümlerinin yerinde incelenmesi ile işe başlanır, eğitim mutfaklarına ve teori devamlılığı ile pratiğe taşınır.
*Bir dönemde maksimum 15 kişi alan ve birebir, butik eğitim veren akademinin hafta içi eğitimleri 13 Şubat’ta, hafta sonu eğitimleri ise 18 Şubat’ta başlıyor
Stajlı eğitim programı 19.250 TL
Stajsız eğitim programı 18.250 TL

PROFESYONEL PASTACILIK VE EKMEKÇİLİK EĞİTİMİ
* Bir dönemde maksimum 12 kişi alan ve birebir, butik eğitim veren akademinin Hafta içi eğitimleri 13 Şubat’ta, hafta sonu eğitimleri ise 18 Şubat’ta başlıyor.
Stajlı eğitim programı 17.250 TL
Stajsız eğitim programı 16.250 TL

Paylaş

Yorumlar kapatıldı

  • palembang4d
  • palembang4d
  • palembang4d
  • palembang4d
  • palembang4d
  • palembang4d